facebook
Z S P  N R   2   n a   F a c e b o o k ' uPromocja
F I L M Y   P R O M O C Y J N E:

Technik Reklamy


Technik Gastronom


Technik Hotelarz
Projekt
P R O J E K T   U N I J N Y :


Patronat


Certyfikat
CERTYFIKAT dla Promujących Zdrowie:

Avatar
ZSP NR 2 w Sieradzu

tarcza

Kontakt:


www.zamkowa15.edu.pl

zsznr2sieradz@poczta.onet.pl

43 827-15-36 / 43 827-40-40

98-200 Sieradz, ul.Zamkowa 15, woj.łódzkie, PLKomunikaty:


Zamieszczono nowy plan lekcji na rok szkolny 2019/2020, który obowiązuje od 2. września 2019 r.

Przypominamy, iż plan lekcji w ciągu roku szkolnego podlega modyfikacjom, dlatego prosimy o stałe śledzenie jego zmian w tablicy ogłoszeń v-ce Dyrektora i na stronie internetowej szkoły.

Umieszczono wykaz podręczników dla poszczególnych klas Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia na rok szkolny 2019 / 2020.


main

Nowy design strony www.zamkowa15.edu.pl

W czasie trwania wakacji, zostały przeprowadzone prace modernizacyjne szkolnej strony internetowej www.zamkowa15.edu.pl.
Prace w głównej mierze bazowały nad poprawą responsywności strony, czyli dostosowaniem zawartości stron, umożliwiając ich przeglądanie za pomocą różnych nowoczesnych urządzeń mobilnych, tj.; laptop, tablet, smartfon czy komputer, pracujących w różnych rozdzielczościach i przeglądarkach internetowych.
Dzięki całkowitej modyfikacji wyglądu strony, jej układ dostosowuje się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki na której jest wyświetlany. Strona została stworzona w specjalnej technice, dzięki czemu jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych jak i małych ekranach.
22.08.2019 r.

Komunikat

Wykaz podręczników dla uczniów po Szkole Podstawowej oraz dla uczniów po Gimnazjum został zamieszczony na stronie internetowej szkoły.
Ze wględu na reformę edukacyjną i trwającą reorganizację w szkołach średnich w roku szkolnym 2019/2020 wiele nowych podręczników jest w fazie akceptacji przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W związku z tym, niektóre pozycje na liście podręczników do wybranych przedmiotów zostaną podane i umieszczone na stronie we wrześniu.
14.07.2019 r.