KADRA PEDAGOGICZNA:




Dyrektor Szkoły:
Magdalena Marciniak

wicedyrektorzy:
Anna Pietrzak
Katarzyna Jaworska-Lisowska

kierownik praktycznej nauki zawodu:
Marlena Woźniak

Nauczyciele:
język polski dr Sylwia Dęga-Frątczak
mgr Katarzyna Pilc-Vinci
mgr Iwona Bednarek
język angielski mgr Karolina Smus
mgr Paulina Jędras
mgr Katarzyna Pastusiak
mgr Lidia Tomaszewska
mgr Joanna Grątkowska
mgr Szymon Czyż
język niemiecki mgr Janina Zemła
mgr Katarzyna Krawczyk
mgr Katarzyna Domagalska
mgr Małgorzata Kwiatusińska
wiedza o kulturze mgr Katarzyna Pilc-Vinci
historia i społeczeństwo mgr Waldemar Grzesiak
mgr Maciej Pawlak
wiedza o społeczeństwie mgr Waldemar Grzesiak
geografia mgr Adam Krynicki
biologia i higiena mgr Jadwiga Podsiadła
chemia mgr Magdalena Skoczylas
fizyka mgr Aleksandra Dutkiewicz
matematyka mgr Katarzyna Jaworska-Lisowska
mgr Anna Barwaśna
mgr Magdalena Banaszczyk
mgr Malwina Jasek
mgr Aleksandra Dutkiewicz
edukacja dla bezpieczeństwa mgr Waldemar Grzesiak
mgr Jacek Gruszka
podstawy przedsiębiorczości dr Grzegorz Brodacki
mgr Anna Bzdurska
wychowanie fizyczne mgr Monika Grzelak
mgr Jolanta Budzisz
mgr Robert Brzeziecki
mgr Marek Przybył
mgr Robert Trojszczak
informatyka mgr Barbara Boczek
mgr Dariusz Szymański
mgr Magdalena Banaszczyk
religia mgr Marta Sowa
mgr Dariusz Danielewski
ks. Rafał Jańczak
przedmioty ogólnozawodowe mgr Anna Pietrzak
mgr Zofia Grzesiak
mgr Anna Bzdurska
mgr Maciej Pawlak
mgr K.Focht
mgr B.Wysota
przedmioty ekonomiczne mgr Anna Bzdurska
mgr Barbara Wysota
mgr Renata Miśkiewicz
mgr Katarzyna Focht
przedmioty handlowe mgr Katarzyna Focht
mgr Agnieszka Jabłońska
mgr Sylwia Smorawska-Gierczyńska
przedmioty hotelarskie mgr Szymon Czyż
przedmioty gastronomiczne mgr Marlena Woźniak
mgr Anna Szczepańska
mgr Sylwia Smorawska-Gierczyńska
mgr Anna Grodecka
mgr Magdalena Obalska
mgr Magdalena Skoczylas
mgr Izabela Jabłońska-Gałaj
przedmioty logistyczne mgr Agnieszka Jabłońska
mgr Magdalena Obalska
mgr Marcin Świniarski
mgr Katarzyna Siwka
przedmioty usług fryzjerskich mgr Jacek Gruszka
mgr Magdalena Maciejewska-Suda
mgr Monika Plewińska
przedmioty organizacji reklamy mgr Sylwia Smorawska – Gierczyńska
mgr Marcin Świniarski
mgr Urszula Lisowska
mgr Katarzyna Ruszkowska
mgr Barbara Boczek
biblioteka dr Grzegorz Brodacki
pedagog mgr Janusz Ziarnik